Stomatologia
Botox Bochnia

Zachowaj młodzieńczy i promienny wygląd na dłużej. Postaw na medycynę estetyczną i ciesz się swoim pięknem bez względu na upływający czas.

Search

Wypełniacze

Modelowanie twarzy możliwe jest dzięki użyciu preparatów zawierających usieciowany kwas hialuronowy w postaci sterylnego, przeźroczystego żelu.
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze. Jest głównym składnikiem macierzy międzykomórkowej i może dzięki swojej strukturze zatrzymywać wodę o masie tysiąc razy większej niż jego własna masa. Działa jak gąbka, dzięki której skóra jest jędrna i nawilżona. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, skóra staje się przez to mniej elastyczna, cienka oraz pojawiają się pierwsze linie i zmarszczki.

Preparaty kwasu hialuronowego stosowane są w medycynie estetycznej w celu :

  • poprawy owalu twarzy,
  • likwidacji „chomiczków”
  • spłyceniu bruzd nosowo-wargowych,
  • wypełnieniu zmarszczek,
  • modelowaniu policzków, podbródka, nosa, żuchwy,
  • konturowaniu, wypełnieniu, nawilżeniu ust.

Efekty zabiegu utrzymują się około roku.

Wypełniacze
Odmładzanie dłoni

ODMŁADZANIE DŁONI

Delikatna skóra dłoni nieustanie narażona jest na działanie środków chemicznych, czynników mechanicznych i słońca. Dbając o urodę często skupiamy się wyłącznie na twarzy. Codzienna, nawet staranna pielęgnacja nie jest w stanie zatrzymać zmian, które zachodzą z upływem czasu.
Zabiegi odmładzające dłonie odbudowują braki tkanki podskórnej, likwidując podłużne zmarszczki niemal natychmiastowo.
Zabieg polega na podaniu preparatu kwasu hialuronowego przy użyciu kaniuli z jednego wkłucia. Nie wymaga on rekonwalescencji. Po zabiegu można powrócić do normalnej aktywności.