Stomatologia
Botox Bochnia

Zachowaj młodzieńczy i promienny wygląd na dłużej. Postaw na medycynę estetyczną i ciesz się swoim pięknem bez względu na upływający czas.

Search

Wypadanie włosów

Istnieje wiele czynników powodujących wypadanie włosów.

Najważniejsze jest ustalenie przyczyny, pozwalające na wdrożenie skutecznych metod zapobiegania dalszej utraty włosów i przyspieszeniu ich odrastania.

Najskuteczniejsza metoda medycyny estetycznej w walce z wypadaniem włosów to mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym oraz preparatami, które odżywiają osłabione włosy i przyspieszają wzrost nowych.

Dr Cyj Hair Filller – peptydowy preparat stosowany w terapii wypadania włosów o różnym podłożu, dedykowany jest dla kobiet i mężczyzn. Zawiera siedem opatentowanych peptydów oraz stabilizowany kwas hialuronowy. Stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i odżywia osłabione mieszki włosowe, pogrubia i zagęszcza włosy, przyspiesza porost włosów oraz pielęgnuje skórę głowy.

Leczenie wymaga serii 4 zabiegów wykonanych w odstępach 2 tygodni. Dla podtrzymania efektu można wykonać zabieg podtrzymujący po 6 miesiącach.

 

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – PRP

To niezwykle skuteczna metoda leczenia wypadania włosów. Preparat pozyskiwany jest z krwi pacjenta, pobranej bezpośrednio przed zabiegiem, odpowiednio przygotowany, wprowadzany jest w skórę głowy, zawiera uwolnione z płytek krwi czynniki wzrostu, które stymulują naturalne procesy regeneracyjne, pobudzają proliferację komórek , stymulują rozpoczęcie fazy androgeny czyli wzrostu włosa, poprawiają ukrwienie skóry głowy, a przez to odżywienia włosów.

Pełna terapia obejmuje 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.