Stomatologia
Botox Bochnia

Zachowaj młodzieńczy i promienny wygląd na dłużej. Postaw na medycynę estetyczną i ciesz się swoim pięknem bez względu na upływający czas.

Search
 

O Nas

Marzysz o pięknym i młodym wyglądzie? U nas marzenia stają się rzeczywistością.

Jestem lekarzem stomatologiem, absolwentką Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz absolwentką studiów podyplomowych Medycyna estetyczna dla lekarzy i lekarzy dentystów na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

 

Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami i zamiłowanie do medycyny estetycznej pozwoliły stworzyć wyjątkowe miejsce. Miejsce, w którym wspólnie zadbamy o Twoją skórę. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i wymagania, dlatego też stworzyliśmy bogatą ofertę różnorodnych zabiegów medycyny estetycznej.

 

 

 

Jakie zabiegi znajdziesz w naszej ofercie?

  • Mezoterapia igłowa mezokoktajlami i nieusieciowanym kwasem hialuronowym,
  • Botox (toksyna botuliniowa typu A),
  • Sieciowany kwas hialuronowy,
  • Wolumetria twarzy,
  • Biostymulatory tkankowe.

Nie wiesz, na który zabieg się zdecydować? Zastanawiasz się, jaka metoda najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Chętnie doradzimy i podpowiemy idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Oferta

Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna.

Oscar Wilde

Ciała kobiet przegrywają z zegarem, lecz one same nie mają wieku, są młode, póki chcą być młodymi, a kiedyż nie chcą?

Waldemar Łysiak

(...) uroda kobiety nie jest jej wyłączną własnością, lecz częścią bogactwa, które przynosi ona ze sobą na świat. Ma obowiązek dzielić się tym bogactwem.

John Maxwell Coetzee