Stomatologia
Botox Bochnia

Zachowaj młodzieńczy i promienny wygląd na dłużej. Postaw na medycynę estetyczną i ciesz się swoim pięknem bez względu na upływający czas.

Search
 

ATR

ATR (Autologous Tissue Refiller) to innowacyjny produkt inżynierii tkankowej, pozwalający na wypełnienie tkanki pacjenta materiałem pochodzenia autologicznego. Jest przeznaczony dla pacjentów ceniących sobie naturalność i piękno. Procedura jak wszystkie terapie INNMEDIS SYSTEM™ jest w pełni autologiczna, co wyklucza możliwość alergii lub odrzucenia materiału przez organizm pacjenta.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Proces polega na pobraniu krwi pełnej od pacjenta do specjalnie przygotowanej probówki medycznej PRP PYREX, opracowanej przez Uniwersytet Medyczny w Neapolu. Dzięki temu następuje precyzyjna separacja osocza bogatego w białka. Następnie lekarz dokonuje wyizolowania materiału, opracowania go i zagęszczenia w specjalnie zaprojektowanym urządzeniu.
Tak przygotowany produkt musi zostać ostudzony do temperatury ciała pacjenta w celu iniekcji zwrotnej.

Lekarz wykonujący zabieg, może dopasować gęstość uzyskanego materiału do wskazań terapeutycznych od efektu wolumetrii do powierzchownego wypełnienia drobnych zmarszczek. W ramach terapii składającej się z 3 zabiegów, możemy w naturalny sposób utrzymać wypełnienie tkanki na okres 9 miesięcy.

innmedis-system-atr